niedziela, 3 marca 2013

Nie czesto wypowiedzi Polakow trafiaja w Szwecji na pierwsze strony gazet ......


a dzisiaj ......

Lech Walesa rasar mot homosexuella

.... 
szkoda tylko, ze wypowiedzi te nie przynosza nam chluby i zaszczytow.

Link do calego artykulu zamieszczonego w Aftonbladet znajdziesz tu!

6 komentarzy:

 1. Hej Ina, faktem jest, że w szwedzkiej prasie jakoś nigdy nie wyczytałam wiadomości z Polski czy o Polsce, które przynosiłyby nam zaszczyt czy chlubę. Zatem jedna mniej, czy więcej obciachowa wiadomość nie robi różnicy, a na mnie żadnego wrażenia już nie robi. W piątek akurat trafiłam przed telewizor w momencie tego słynnego wywiadu z Wałęsą. Od razu przetłumaczyłam Ronnemu wypowiedzi Wałęsy i dodałam, że za chwilę szwedzka prasa będzie miała gorącą wiadomość z tak "dzikiego" kraju jakim jest Polska. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ni wydaje mi sie, zeby celem bylo pokazanie "dzikosci" Polski. Byc moze ten artykul nigdy nie trafilby na pierwsza strone gdyby slowa te wypowiedziane byly przez Kowalskiego, Kwiatkowskiego czy innego Nowaka. Od bylego Prezydenta i laureata Pokojowej Nagrody Nobla wymaga sie jednak odrobine "poprawnosci politycznej".
   Pozdrowionka

   Usuń
 2. :)Jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz,nie ma kto temu Panu powiedzieć o tym?? Kompromitując siebie ,nas skompromitował, smutne, wręcz tragiczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problem w tym, ze ten Pan nie slucha!!!
   Pozdrowionka

   Usuń
 3. :)Nie dość ,że głuchy to jeszcze głupi.Stać go na sekretarkę opracowującą wypowiedzi.Sam tego nie umie i nie powinien robić.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja niepolitycznie - sprawdzam Twoje fotki, Ino. Podziwiam kwiatki, 'smakuje' truskawki...
  Sciskam z krainy krokusow i przebisniegow.
  Polonijna mama

  OdpowiedzUsuń